Dit gebouw gelegen op ongeveer 500 meter van de ingang van het terrein aan de rand van bos en velden. In dit gebouw bevindt zich het gastenhuis (links van de entree) en de Villa (nieuw gedeelte) rechts in het gebouw.
- Gastenhuis voor maximaal negen personen. Er is een huiskamer met keuken, drie eenpersoonskamers en drie tweepersoonskamers. Alle slaapkamers hebben een bureau en een Internetaansluiting (draadloos). Verder zijn er douches en toiletten.
- Villa (nieuw gedeelte) bestaat uit een huiskamer, een eetkamer en een keuken; deze ruimten zijn geschikt voor maximaal 40 personen. Twee slaapetages herbergen elf tweepersoonskamers en één driepersoonskamer. Alle kamers hebben draadloos Internet. Op elke etage zijn twee douches en twee toiletten.
- In de kelder is een stilteruimte en achter het gebouw ligt het meditatie- en bezinningsbos.
De Villa en het Gastenhuis zijn ook tezamen te bespreken.